Atrakcyjna ofertamalowania proszkowego

Malarnia proszkowe.eu oferuje profesjonalne malowanie proszkowe metali. Naszymi klientami są głównie firmy i osoby prywatne z Trójmiasta i okolic ale realizujemy również zlecenia dla klientów z całej Polski. Sukcesywnie budujemy zaufanie naszych klientów, dbając o wysoki poziom świadczonych przez nas usług.

 

Lakiernia proszkowa, w której pracujemy, oferuje bardzo precyzyjne malowanie powierzchni wykonanych ze stali i aluminium oraz malowanie drewna i tworzyw sztucznych.

O nas - Atrakcyjna oferta malowania proszkowego
O nas - Malowanie proszkowe Małych i dużych elementów

Malowanie proszkoweMałych i dużych elementów

Niestandardowe i wielkie gabaryty często są przeszkodą w precyzyjnym nanoszeniu powłok antykorozyjnych. Szczególnie trudne jest ich wygrzewanie w piecach, które musza być przystosowane do takich elementów. Malarnia Proszkowe.eu zapewnia odpowiednie warunki do wykonywania wymagających prac. Zrealizujemy każdą usługę malowania proszkowego dużych elementów przestrzennych.

 

Lakierujemy proszkowo również drobne elementy, które wymagają bardzo precyzyjnego przygotowania pod malowanie. Aby powiesić drobny element w piecu należy wykonać odpowiednie zawiesia. Posiadamy zaplecze produkcyjne, które pozwala nam spawać, ciąć, szlifować elementy stalowe, aluminiowe, drewniane oraz tworzywa sztuczne.

Kilka słówo naszej firmie

WYSZKOLONA EKIPA

PROFESJONALNY SPRZĘT

SZEROKA GAMA KOLORÓW

WYSOKA JAKOSĆ MALOWANIA

Wysoka jakośćMALOWANIA PROSZKOWEGO

Największą zaletą elementów malowanych proszkowo jest ich odporność na korozję. Gwarantujemy większą ochronę przed uszkodzeniami chemicznymi jak również czynnikami atmosferycznymi. Powierzając nam produkt do malowania uzyskacie Państwo efekt gładkiej powierzchni w wykończeniu matowym, satynowym lub w połysku. Malowana powierzchnia – w odróżnieniu od malowania na mokro – nie podlega pękaniu oraz blaknięciu.

 

Malujemy proszkowo: bramy, ogrodzenia, konstrukcje stalowe oraz aluminiowe, akcesoria ogrodnicze, części do maszyn, grzejniki, ramy rowerowe, elementy wyposażenia domu, warsztatu i inne.

O nas - Wysoka jakość MALOWANIA PROSZKOWEGO

Dane kontaktowe Zapraszamy do współpracy

+48 797 484 732

malowanie@proszkowe.eu

84-208 Kieleńska Huta
ul. Gryfa Pomorskiego 1C

Pełny kontakt